Új képzések a Pannon Egyetem Nagykanizsai Kampuszán

Dr. Kaszás Nikoletta a Fenntartható városfejlesztés főirány vezetője elmondta, a Fenntartható és körforgásos turizmus alapszak olyan üzleti modelleket helyez a középpontba, melyek a körforgásos elveket átültetik a turisztikai szektorra, beleértve a rendezvényeket, marketinget, termékfejlesztést és a szervezetek menedzsmentjét - olvasható a turizmus.com oldalán a Körforgásos Gazdaság Fenntarthatósági Kompetencia Központról megjelent cikkben.

Fenntartható turizmus BSc

Bővebb információ a Fenntartható és körforgásos turizmus alapszakról magyar>> és angol nyelven>>

További újonnan induló szakok a Pannon Egyetem Nagykanizsai Kampuszán:

Körforgásos Gazdaság Menedzsment mesterképzési szak magyar>> és angol nyelven>>

KG menedzsment MSc

Körforgásos gazdaság tervező-fejlesztő mérnök mesterképzési szak magyar>> és angol nyelven>>

KG mernök MSc

Összegyűjtöttük a Pannon Egyetem fenntarthatósághoz és körforgásos gazdasághoz kapcsolódó képzéseit, amelyeket ide kattintva>> találsz.

Fotó: uni-pen.hu