MEGHÍVÓ - TERÜLETI INNOVÁCIÓS PLATFORM VESZPRÉM

MEGRENDEZÉSRE KERÜLŐ

ONLINE ESEMÉNYÉRE

Tisztelt Címzettek!

A Területi Innovációs Platformok (továbbiakban TIP) olyan térségi szerveződések, amelyek lehetőséget kívánnak biztosítani az innovációs szakpolitikai irányok közvetlen megismerése mellett a helyi innovációs ökoszisztéma szereplőinek bemutatkozására, új szakmai együttműködések kialakítására, a meglévő kapcsolatok erősítésére. Ezen útravaló mentén a Pannon Egyetem koordinálásában működő veszprémi Területi Innovációs Platform első online eseményére ezúton tisztelettel meghívom.

A TIP Veszprém eseményeinek célja, hogy a tagok és a szakpolitikát képviselő hivatalok bemutatkozhassanak a legfrissebb és releváns tématerületeket érintve, emellett fórumot biztosítson a tagok számára a párbeszéd kialakítására a hatékony KFI tevékenység, együttműködések fejlesztése érdekében. Mindehhez azonban szükségünk van a Tagok aktív közreműködésére, részvételére feltétlenül számítunk!

PROGRAM:

Takácsné Ferenczik Brigitta
projektmenedzser, Pannon Egyetem

KÖSZÖNTŐ

Dr. Vonderviszt Ferenc
általános és tudományos rektorhelyettes, Pannon Egyetem

A PANNON EGYETEM KIEMELT KUTATÁSI TERÜLETEINEK ÉS  KOMPETENCIÁINAK BEMUTATÁSA

Dr. Goldfárth József
MOL-csoport Olajipari Vegyianyagok és Technológiák Vezető

MOL-EGYETEMI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK, EGYÜTTMŰKÖDÉSI MODELLEK, JÓ PÉLDÁK
10.35 – 10.50 Divinyi Ágnes
Horizon Europe referens, Horizon Europe Osztály, Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal
  KIS- ÉS KÖZÉPVÁLLALKOZÁSOK NEMZETKÖZI FORRÁSBEVONÁSI LEHETŐSÉGEI
10.50 – 11.05 Dr. Auer Róbert
Innovációs tanácsadó, Pannon Egyetem
  A SIKERES EU-S PÁLYÁZATOKHOZ VEZETŐ ÚT EGY PÁLYÁZATI BÍRÁLÓ SZEMÉLVEL
11.05 – 11.20 Dr. Petrás Ferenc
főosztályvezető, Pályázattervezési és Döntés-Előkészítési Főosztály, Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal
  A KÖZELJÖVŐBEN VÁRHATÓ KFI KIÍRÁSOK ISMERTETÉSE. MIRE ÉRDEMES FÓKUSZÁLNI?
11.20 – 11.35 Dr. Vonderviszt Lajos
igazgató, Tudás- és Technológiatranszfer Központ, Pannon Egyetem
  PANNON EGYETEM TUDÁS- ÉS TECHNOLÓGIATRANSZFER KÖZPONT BEMUTATÁSA
11.35 – 12.00 Takácsné Ferenczik Brigitta
projektmenedzser, Pannon Egyetem

WORKSHOP: Tagok várakozásai a TIP-pel kapcsolatban, problémák, javaslatok, igények összegyűjtése a helyi innovációs ökoszisztéma fejlesztése érdekében

Részvételi szándékát kérjük, hogy a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre jelezni szíveskedjen 2021.11.30. kedd 12.00 óráig. Az online esemény linkje 2021.11.30-án délután kerül megküldésre a regisztráltak számára.

Üdvözlettel: Takácsné Ferenczik Brigitta

PE logo

Területi Innovációs Platform – Veszprém
8200 Veszprém, Egyetem utca 10.
Web: https://tip.uni-pannon.hu/

TIP logo