Fenntarthatóság MindenKOR

Veszprém legnagyobb fenntarthatósági rendezvényére várunk!

A Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt. és a Pannon Egyetem közösen rendezi meg Veszprém nagyszabású fenntarthatósági, szemléletformáló, a Fenntarthatóság MindenKOR elnevezésű rendezvényét 2024. május 24-25. között. A szervezők szakmai partnereik bevonásával Veszprém zöld szívében, a Kolostorok és Kertek völgyben szórakoztató programokkal, játékos ugyanakkor figyelemfelkeltő bemutatókkal várják a térségben élőket. A rendezvény idei középpontjában a komposztálás, illetve a természet körforgásának bemutatása áll.

Pénteken a regisztrált általános iskolás csoportok fedezik fel többek között a komposztálás, a hulladék, a víz, a fenntartható divat, a városi okos megoldások, az erdők világát. Szombaton minden kedves érdeklődőt, kicsit és nagyot várunk szeretettel.
Szervezők: