Felhívás - GreenLike Nyári Egyetem 2022

GREENLIKE NYÁRI EGYETEM – 2022. JÚLIUS 17-26. ÉS 2022. AUGUSZTUS 21-30.

GreenLike Nyári Egyetem középiskolások és egyetemisták számára a körforgásos gazdaság jegyében

logo  Foglalkoztat a fenntarthatóság, a környezettudatosság és a körforgásos gazdaság gondolata?
 logo Érdekel a környezet, a társadalom és lakóhelyed jövője?
 logo Elmélyednél a startupok világában és a jövőben saját vállalkozást indítanál?

GreenLike Nyári Egyetemünkön a körforgásos gazdaság és a startupok kerülnek középpontba, és megmutatjuk, hogyan alapíts körforgásos gazdasági szemléletű vállalkozást. Tarts velünk!

Miért jelentkezz az INGYENES nyári egyetemre? Mert…

ikon2 interaktív és izgalmas ismeretterjesztő workshopok várnak Rád;

ikon2 bővítheted a körforgásos gazdasággal, fenntarthatósággal kapcsolatos ismereteidet;

ikon2 elmerülhetsz a körforgásos gazdaság alapú startupok világában;

ikon2 vállalkozásalapítással, – fejlesztéssel kapcsolatos ismeretekre tehetsz szert;

ikon2 képességfejlesztő tréningeken vehetsz részt;

ikon2 ismereteid bővítésén túl remek szabadidős programokba kapcsolódhatsz be

Fontos információk, valamint jelentkezés itt >>>

A GreenLike Nyári Egyetem a 2019-1.3.1-KK-2019-00015 azonosító számú, „Körforgásos gazdasági alapokon nyugvó fenntartható kompetencia központ létrehozása a Pannon Egyetemen” című pályázati projekt keretében valósul meg.