Nyári Egyetem

GreenLike Nyári Egyetem

Foglalkoztat a fenntarthatóság, a környezettudatosság és a körforgásos gazdaság gondolata?
Érdekel a környezet, a társadalom és lakóhelyed jövője?
Elmélyednél a startupok világában és a jövőben saját vállalkozást indítanál?

GreenLike Nyári Egyetemünkön a körforgásos gazdaság és a startupok kerülnek középpontba, és megmutatjuk, hogyan alapíts körforgásos gazdasági szemléletű vállalkozást.

A GrenLike Nyári Egyetemen

• interaktív és izgalmas ismeretterjesztő workshopok várnak Rád;
  • bővítheted a körforgásos gazdasággal, fenntarthatósággal kapcsolatos ismereteidet;
  • elmerülhetsz a körforgásos gazdaság alapú startupok világában;
  • vállalkozásalapítással, – fejlesztéssel kapcsolatos ismeretekre tehetsz szert;
  • képességfejlesztő tréningeken vehetsz részt;
  • ismereteid bővítésén túl remek szabadidős programokba kapcsolódhatsz be.

KorábbiNyári Egyetemekbeszámolói

Ha bármi kérdésed van a táborral kapcsolatban, a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen felteheted.

A GreenLike Nyári Egyetem a 2019-1.3.1-KK-2019-00015 azonosító számú, „Körforgásos gazdasági alapokon nyugvó fenntartható kompetencia központ létrehozása a Pannon Egyetemen” című pályázati projekt keretében valósul meg.